REALIZACE OD ODBORNÝCH PROFESÍ PO GENERÁLNÍ    DODÁVKY STAVEB

SLUŽBY

GENERÁLNÍ DODÁVKY STAVEB

        Společnost provádí generální dodávky staveb a to staveb pro bydlení, občanské stavby a stavby průmyslové. Realizace probíhají z nejkvalitnějších a ekologicky nezávadných materiálů. Jedná se o komplexní stavby včetně všech dílčích částí, případně je možno dodat pouze určitou část nebo etapu. Součástí generální dodávky může být v případě požadavku investora i zpracování projektové dokumentace, provedení inženýrské činnosti a to vyřízení stavebního povolení a zajištění kolaudace.

PROFESNÍ ČÁSTI

        Je možno provést pouze jednotlivé profesní části staveb a to zdravotechniku, vytápění, plynoinstalaci, vzduchotechniku, elektroinstalaci aj. Součástí dodávek je i možnost zajištění kompletních technologických celků. U profesí dbáme na dobrou kvalifikaci a letité zkušenosti.

ŘEMESLNÉ PRÁCE

        Rovněž je kladen důraz i na řemeslo, kde firma nabízí kromě řemesel hlavní stavební výroby i řemesla, jako jsou zámečnické a klempířské práce (včetně historických objektů) a mnohé další.

OPLÁŠTĚNÍ OBJEKTŮ A HAL

         Další nedílnou součástí jsou realizace opláštění budov a hal. Provádíme střešní a stěnové konstrukce. Materiálovým řešením jsou stěnové a střešní sendvičové panely, trapézové a vlnité plechy, kazetové stěny, fasádní stěnové lamely z plechu nebo systémy BOND.


Ve všech oblastech stavební výroby se dbá na kvalitu provedeného díla a plnění smluvních podmínek.