HISTORIE, ZKUŠENOSTI, STABILNÍ POSTAVENÍ NA TRHU     

O NÁS

       Historie založení společnosti se datuje již do roku 1991, kdy od prvopočátku prováděla stavby a to převážně se zaměřením na speciální hydroizolace. V podstatě se firma postavila proti jednomu z nejsilnějších přírodních živlů, kterému dokázala zdárně léta čelit, aby byly stavby ochráněny. Od toho měla taky původní název DEAQUAL Praha (latinsky deaqua "proti vodě") a místo sídla, kde vždy působila. Firma se však nejenom specializovala na toto odvětví, ale rovněž prováděla i komplexní realizace ucelených staveb. Posléze se společnost zaměřila na tuto komplexní výstavbu v oblasti pozemních staveb, kterou provádí dodnes a to s bohatou historií, zkušenostmi a stabilním postavením na trhu. 

      Podoba dnešní společnosti, kterou převzala nastupující generace je ve své podstatě stejná a rovněž pokračuje v tradici a šíří dál dobré jméno, které již za více než čtvrt století vybudovala. Tyto přidané hodnoty se dnes snaží tato generace uplatnit nejenom v tuzemsku, ale i po celé Evropě. Od toho také vznikl výstižnější název společnosti EUROPEAN BUILDING GROUP s.r.o., s mottem "Tvoříme lepší Evropu".

      Společnost si zakládá na seriózním přístupu k zákazníkům, jejich maximální spokojenosti při plnění všech sjednaných podmínek, a upevňování dobrých vztahů s obchodními partnery.